Vyhliadkový let ponad Liptov

3661

Liptov patrí medzi obľúbené turistické destinácie už asi odjakživa. Či už je to počas leta alebo počas zimy, neustále ponúka množstvo skvelých aktivít, ktoré sú pre turistov čoraz viac atraktívnejšie. Nádherná liptovská príroda a mohutné hory vás očaria už od prvého momentu. Aquaparky, malebné dedinky či jedinečnú ľudovú architektúru tu ľudia jednoducho milujú. No chceli by ste vidieť túto lokalitu z úplne iného uhla pohľadu?

Nature of LiptovVychutnajte si Liptov z iného uhla pohľadu

Celoročne sa môžete zúčastniť vyhliadkového letu, vďaka ktorému uvidíte jeden z najkrajších regiónov Slovenska, a to ako na dlani. Prekonajte svoj strach z výšok a užite si tento jedinečný zážitok. Veď ako inak by ste mohli vidieť celý Liptov, keď nie z vrtuľníka? Vychutnajte si krásu okolitých vrchov, Liptovskej Mary či Demänovskej doliny a zažite nezabudnuteľné minúty vášho života.

Vrtuľník Robinson R44 Raven je určený pre 3 pasažierov, takže pokojne so sebou vezmite partnera či vašich priateľov. Letí sa priemernou rýchlosťou – 180 km/h, takže let netrvá príliš dlho, no určite vám tých pár minút bude stačiť na prezretie tohto nádherného regiónu. Štartuje sa od reštaurácie Salaš a pristáť sa môže na vašom obľúbenom mieste, pokiaľ to bude možné. Ak by ste tu chceli i prenocovať, žiadny problém! Treba si však let i ubytovanie objednať dopredu, keďže táto atrakcia láka stále viac a viac ľudí. Spravte si so svojimi blízkymi jedinečný zážitok a užite si vyhliadkový let ponad najkrajšie časti Slovenska.

Pred samotným letom dostanete niekoľkominútovú inštruktáž a pokyny, ktorými by ste sa počas letu mali riadiť. Samotný let stojí od 110-300 €, no všetko závisí podľa toho, koľko minút bude trvať. Počas letu vás bude samozrejme sprevádzať profesionálny pilot, ktorý sa postará o to, aby bola vaša jazda príjemná a samozrejme i bezpečná.

 

Zdroje: http://dobroproduction.sk/index.php/letne-aktivity/vyhliadkove-lety-na-vrtulniku
http://www.zazitkydarceky.sk/Adrenalinove_darceky/Vzduch/203.html
FOTO:  © jeanne100 / Dollar Photo Club


Comments are closed.