Dokonalý výlet pre deti? Jednoznačne Habakuky!

2896

Aj vy milujete klasické slovenské rozprávky od Dobšinského? Tie má rád asi naozaj každý, veď sa niet čomu čudovať. Nádherné príbehy, napínavý dej, šťastný koniec … No čo by ste povedali na to, keby môžete tento rozprávkový svet vidieť naživo? V rozprávkovej dedinke Habakuky to je možné! Vezmite svoje deti a spravte si rodinný výlet na Donovaly, kde sa nachádza tá najčarovnejšia dedinka Slovenska. Rozprávkové postavy, čarovné chalúpky či ľudové remeslá vás jednoznačne milo prekvapia. Okrem týchto skvelých atrakcií čaká na vás plno zábavy, amfiteáter či herňa pre vaše ratolesti. Unikátnu atmosféru rozprávok vytvárajú i herci a animátori, ktorí najmä počas letných víkendov pripravia skvelé predstavenie, ktoré poteší nielen deti, ale i rodičov. Dej týchto rozprávok  sa odohráva v malebných domčekoch, takže vy budete mať pocit, že sa nachádzate priamo v rozprávke.

habakukyČarovná dedinka na Donovaloch

Príďte sa pozrieť aj vy na miesto, kde ožívajú rozprávky a spravte svojim deťom radosť! Čo viac by ich mohlo potešiť ako vidieť svoje obľúbené postavy naživo? Dajte im možnosť spoznať slovenské ľudové rozprávky a ponorte sa do tohto autentického zážitku. Habakuky sú otvorené počas letných mesiacov, no aj počas septembra máte možnosť navštíviť toto nádherné miesto. Dedinka sa nachádza na Donovaloch, takže si môžete spraviť pekný výlet spojený s turistikou či návštevou miestneho salašu.

V blízkosti sa nachádza i rodinné ubytovanie AD Šafran, ktoré sa nachádza neďaleko Novej Holej. Ak stále neviete, kde si užiť posledné dni slniečka, ste na správnom mieste. Dajte vašim deťom možnosť spoznať klasické slovenské rozprávky, ľudové remeslá či ich obľúbené postavičky.

 

Zdroj: http://www.habakuky.eu/

Obrázok: s láskavým zvolením od www.habakuky.eu/

(požiadať o povolenie)

 Comments are closed.