Stratení v ponukách poisťovní? Porovnávajte jednoducho!

2220

Nájsť výhodné zákonné poistenie môže byť pri množstve rôznych ponúk skutočnou výzvou, ale vďaka internetu je všetko zas o niečo jednoduchšie.

Možno to poznáte. Na internetových stránkach autobazárov si prezeráte jednotlivé autá a rozmýšľate, ktoré z nich by ste si kúpili. Vaše staré auto, ktoré bolo len „presúvadlom“ z bodu A do bodu B už pomaly dosluhuje a vy chcete zmenu. Keďže autá vám nie sú úplne ľahostajné, chcete auto, ktoré bude mať nejakú tú výbavu, ale najmä auto, ktoré vám prinesie trochu radosti. Také, pri ktorom budete celú noc uvažovať nad tým, aké to bude zas úžasné keď do neho ráno nasadnete. Auto, ktorému keď poriadne dupnete na plyn, tak vám vyčarí taký úsmev na tvári, že vám praskne líce. Také auto však musí mať poriadny výkon a zrejme bude zo sektoru tých luxusnejších. Po krátkom hľadaní sa vám podarí nájsť dokonalý kúsok, obrovská radosť vás však prejde pri pomyslení na jednu vec – poistku. Zákonné poistenie na tak výkonné a luxusné auto asi nebude najlacnejšie, nehovoriac o tom, že havarijné poistenie, ktoré tiež budete chcieť, bude tiež šupa pre peňaženku. Tak opäť skončíte pri prezeraní si áut s objemom motora, ktorý zahanbí aj kuchynský mixér. Pri troche porovnávania by ste pritom zistili, že zákonné a havarijné poistenie na to auto snov vôbec nemusí byť tak drahé.

Porovnanie za pár minút?

Internet je silný pomocník, a to o ňom platí aj pri porovnávaní poistenia. Je tu pre nás jeden užitočný pomocník – OnlinePorovnanie. Čo to je? Jedná sa o portál nezávislej maklérskej spoločnosti Insuria consulting, ktorého cieľom je poskytnúť ľuďom prehľad o aktuálnych ponukách vybraných druhov poistenia, o aktuálnych produktoch a ponukách jednotlivých poisťovní, sprostredkovať uzatvorenie poistenia cez internet a poskytovať poradenstvo z oblasti poisťovníctva. Na stránke zadáte pár informácií o vás a vozidle, ktoré chcete poistiť a za pár sekúnd získate kompletný prehľad ponúk poisťovní. Jednoduché! Zistíte, že napríklad PZP v Komunálnej poisťovni je najvýhodnejšie a môžete ho rovno aj uzatvoriť. Prípadne vás bude zaujímať aj zrušenie PZP, ktoré máte na aktuálnom vozidle, lebo nájdete oveľa výhodnejší produkt. Tak nečakajte, ak poistenie, tak výhodné!Comments are closed.