Sedačky na mieru kvalitnej slovenskej výroby

1883

Internetové obchody a kamenné predajne svojim zákazníkom ponúkajú nepreberné množstvo sedacích súprav, ktoré sa líšia dizajnom, tvarom, materiálom a veľkosťou. Vybrať vhodný sedací nábytok do obývacej izby je pomerne náročné. Hoci si myslíte, že vybavenie do spoločenskej izby vyberiete počas jedného dňa, ste na omyle. Kameňom úrazu sa stane práve sedacia súprava, pretože u jedného modelu vám nebude vyhovovať veľkosť, u druhého modelu zase kvalita materiálu.

So špecifickými požiadavkami by ste sa mali obrátiť na rýdzo slovenskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou sedačiek priamo na mieru. A poskytneme vám hneď niekoľko pádnych argumentov, prečo využiť takéto služby. Sedačky na mieru nepredstavujú žiadny kompromis, teda nemusíte ustupovať zo svojich nárokov. Výrobcovi prezradíte svoje predstavy, ktoré on prevedie do reality.

V menších bytoch budete bojovať s nedostatkom miesta, a preto sa vám ponuka sériovo vyrábaných sedačiek výrazne zúži. Napríklad sa väčšinou do menších miestností nezmestia rohové sedačky, hoci by mohli využiť voľný priestor v rohu miestnosti. A z tohto dôvodu sa stále viac zákazníkov zameriava na výrobu na zákazku.

Ešte než si objednáte sedačku na mieru

V prvom rade by ste si mali ujasniť, kde bude sedacia súprava umiestnená a koľko priestoru by mala v miestnosti zaberať. Rozhodnúť by ste sa mali, či vašej obývačke pristane viac rohové riešenie alebo pohovky v zloženiu 3 + 2 + 1. V neposlednom rade by ste sa mali zamyslieť nad výškou sedačky, pričom z vyššieho posedenia sa lepšie vstáva (najmä seniorom).

V tejto oblasti pôsobí spoločnosť Sedacky.com, ktorá sa zaoberá výrobou sedačiek na mieru už dlhé roky. Používa vysoko kvalitné materiály, ktoré garantujú dlhú životnosť. A sedačku budú možno používať vo svojej obývacej izbe ešte vaše vnúčatá.Comments are closed.