Reprezentatívne podujatia priamo vo Vysokých Tatrách!

2398

Aj vy pracujete vo firme a máte pocit, že vzťahy medzi zamestnancami sú v poslednej dobe napäté? Základným predpokladom úspešného podniku je pravidelná komunikácia, rozvíjanie vedomostí i zručností a bezpochyby priateľské vzťahy na pracovisku, ktoré sú koniec koncov viac než vítané. Práve teambuildingové akcie sú určené na otužovanie vzťahov v kolektíve, pružnejšie rozhodovanie, rýchle reakcie na nečakané udalosti či improvizáciu. A kde sa teambuilding pre firmy uskutočňuje? Jednoznačne vo Vysokých Tatrách, kde nájdete tie najkrajšie priestory nielen pre teambuildingové akcie, ale i konferencie, spoločenské podujatia, plesy či prezentácie.

Špičková gastronómia, relaxačná zóna a luxusné ubytovanie!

Kongresový hotel Vysoké Tatry – Grandhotel Praha, ktorý sa nachádza na druhom najvyššom vrchu Slovenska, na Lomnickom štíte, vznikol už v roku 1905. Nájdete tu nielen bohaté priestory so špičkovým interiérom, ktorý vám vyrazí dych, ale aj tú najlepšiu kuchyňu, kde sa o vás postarajú profesionálni šéfkuchári. Milujete relax vo vírivke, wellness masáže či soľné lampy, ktoré vám pomôžu k znovuobjaveniu fyzickej i duševnej sily? Áno, aj wellness centrum je súčasťou tohto rezortu, ktorý už nikdy nebudete chcieť opustiť. Naozaj! Aby toho nebolo málo, máte možnosť ubytovať sa v jednej z luxusných izieb s tým najmodernejším vybavením, ba v niektorých apartmánoch nájdete krb, pri ktorom môžete tráviť spoločné chvíle s tými najbližšími.

Rozprávková svadba na Lomnickom štíte jednoducho stojí za to

Že svadba v Tatrách nie je možná? A to kto povedal? Ak túžite po celoživotnom zážitku, ktorý vám nikto nevezme, povedzte si svoje „áno“ priamo na Lomnickom štíte. Okrem toho, že personál hotelu zabezpečí priestory pre veľkolepú oslavu s vašou rodinou a blízkymi, vy zažijete rozprávkový deň v tatranskej prírode, ktorý sa už nikdy nebude opakovať. Tak prečo si ho neužiť tak, ako sa patrí?

 

 Comments are closed.