Keď ubytovanie teší – 3 tipy na atraktívne lokality a ubytovanie

1465

Cestovný ruch je jednou z výrazne sa rozvíjajúcich oblastí. Nie množstvo materiálneho tovaru, ale sila zážitkov je tým, čo u ľudí čoraz viac získava na cene. Ruka v ruke s kvalitou turizmu však kráča aj kvalita služieb.

 

Pri komplexnom pohľade na vec sú služby jedným z určujúcich faktorov našej spokojnosti s pobytom či dovolenkou v určitej destinácii. Wili Holding sa v oblasti cestovného ruchu pohybuje už takmer dvadsaťpäť rokov a za ten čas odborníci v spoločnosti presne vedia identifikovať a zachytiť moderné trendy v cestovateľskom segmente. Odrazom toho je následne kvalita poskytovaných služieb, s ktorou sú nadmieru spokojní aj tí najnáročnejší zahraniční klienti.

 

Wili Tatry

Priestranné apartmány Wili Tatry sa nachádzajú v malebnom prostredí Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica, kde sú moderné apartmány situované, je vyhľadávaným miestom pre ubytovanie v Tatrách, nakoľko ide o výborné východiskové miesto pre aktívnu aj pasívnu turistiku. Len päťsto metrov od Wili Tatry sa začína lanovka na Lomnický štít, v tesnej blízkosti však nájdete aj atraktívne turistické trasy a cyklotrasy. Benefitom apartmánov sú tiež úžasné výhľady a možnosti relaxu v hotelovom fitness s wellness zariadení.

 

Wili Royal

Kto by si aspoň na chvíľku neprial žiť ako kráľ. Teraz máte túto možnosť aj vy! Zámoček Wili royal ponúka kráľovské ubytovanie v Strážovských vrchoch v Belušských Slatinách. Nájdete tu exkluzívny salónik Ľudovíta XIV. v barokovom štýle a poľovnícky salónik s krbom, ktorý svojim charakterom presne zapadá do prostredia, v ktorom sa celý komplex nachádza. Zariadenie je vhodné aj pre väčšie skupiny a usporadúvanie svadieb, firemných večierkov a podobne.

 

Wili Hunter

Liptovský región je turistickým ťahákom, rovnako ako sú pre zákazníkov ťahákom drevené chatky Wili Hunter v Liptovských Revúcach. Pokiaľ sa chcete oddať ničím nerušenému relaxu, sprevádzanému azda len spevom vtákov, sú chaty Wili Hunter pre vás. Ak máte navyše záujem zažiť niečo nezabudnuteľné, môžete sa zúčastniť pozorovanie našej najväčšej šelmy – medveďa hnedého, priamo v jeho prirodzenom prostredí.Comments are closed.