Aký vybrať zásnubný prsteň

2401

Rozhodli ste sa požiadať svoju lásku o ruku práve v mesiaci máj. Veď ako sa hovorí, máj je lásky čas. Bozk je jedným z fyzických prejavov lásky a  práve v prvý májový deň je zvyk, že by ním pod rozkvitnutou čerešňou mala byť obdarovaná každá žena. Tento bozk vraj znamenal predbežnú manželskú zmluvu. Je to teda vaša  ideálna príležitosť na požiadanie o ruku.
Obrázek_hydrant.sk_5

Máte však vybratý ten správny a krásny zásnubný prsteň, ktorý spečatí vašu lásku? Viete, je veľké množstvo rôznorodých typov prstienkov, skúsime vám poradiť, ako vybrať tie najzaujímavejšie. Veľmi populárne sú vintage prstene. Ide o secesné prstene, ktoré boli vyrobené na prelome 19. a 20 storočia, prípadne sú to nové prstienky, ktoré sa snažia na tie staré podobať. Sú veľmi drobno ornamentálne zdobené kvetmi, listami a fantastickými tvarmi imitujúcimi prírodu. Veľmi populárne sú aj zásnubné prstene s halo osadenými diamantmi. „Halo“ znamená svätožiara, v centre je jeden väčší diamant alebo drahokam a obklopuje ho kruh alebo svätožiara maličkých diamantov, prípadne iných drahokamov.

 

Obrázek_hydrant.sk_6Možností je veľa, večnou klasikou sú strieborné alebo platinové prstene, ale skúste byť jedinečný. Kľaknite si pred ňou na kolená a požiadajte ju o ruku krásnym zlatým prsteňom. Zlaté prstene sú totiž opäť v hre a sú naozaj unikátne. Môžete si zvoliť klasické žiarivé žlté zlato, decentné biele zlato alebo nežne romantické ružové zlato. Ak má vaša nastávajúca citlivú pokožku a kovy jej nerobia dobre, zlato je pre ňu ideálne, keďže je hypoalergénne.

Keď vám povie svoje „Áno“, bude najvyšší čas využiť romantiku mesiaca lásky a pripraviť sa na svoj veľký svadobný deň. Už viete, aké svadobné prstene si kúpite? Najtradičnejšie sú jednoduché svadobné obrúčky s vnútorným gravírovaním vášho dňa a roka vašej svadby. Čo je ideálna voľba pre vás, zábudlivých mužov. Stačí sa pozrieť na prsteň a hneď budete vedieť, kedy máte výročie sobášu.

 

Snáď vám naše rady pomohli pri výbere prstienka a môžete ju požiadať o ruku. Pri žiadosti o ruku vyslovte svoju lásku k nej. Nezabudni aj na tradičné: „Vezmeš si ma?“, to vám zaručí úspech.
Comments are closed.