Hotel Rotunda na vrchole Chopku!

4468

Chcete sa prebudiť uprostred nádherných hôr v Nízkych Tatrách? A čo tak sa ubytovať na samotnom vrchole Chopku? Hotel Rotunda vám ponúka exkluzívne ubytovanie, jedinečný výhľad a luxus vo výške až 2004 m.n.m. Za dverami hotelu na vás čakajú zjazdovky, okúzľujúca príroda, západ slnka či skvelá turistika. Zabudnite na bežnú dovolenku a navštívte toto miesto, na ktoré skutočne nikdy nezabudnete!

O hoteli Rotunda …

Hotel Rotunda ponúka ubytovanie v izbách vysokého štandardu. Izby sú orientované na východ, takže si priamo z vášho okna môžete užiť východ slnka a nadýchať sa čerstvého horského vzduchu. Ubytovanie je vhodné pre páry, ktoré chcú zažiť nezabudnuteľný romantický zážitok, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré chcú svojim deťom ukázať jednu z najkrajších častí Slovenska. Pokiaľ si potrebujete oddýchnuť, zbaviť sa stresu a načerpať novú energiu, niet lepšieho miesta ako v hoteli Rotunda!

restauraciaReštaurácia, ktorú tu nájdete, ponúka široký výber chutných špecialít, ktorým len tak neodoláte. Energy bar vám zase pripraví skvelé drinky a Rum bar je známy vďaka svojej špeciálnej ponuke svetových rumov.

Ubytovanie

izba_lux_ranajkyV dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách nájdete vlastné sociálne zariadenie, televíziu, fén, hotelovú kozmetiku a samozrejme, že aj pripojenie na internet. V izbách Lux je okrem toho i minibar, trezor a balkón. Izby sú zariadené v horskom štýle, pôsobia veľmi teplým a útulným dojmom.

kupelnaMožnosť zľavy!

Hotel Rotunda je medzi turistami veľmi obľúbený, takže je tu neustále plno ľudí. Pokiaľ si však váš pobyt zarezervujete o niečo skôr, môžete dostať zľavu, a to sa už ozaj oplatí. Naplánujte si zimnú dovolenku už teraz a užite si pobyt v tom najkrajšom horskom prostredí.

Zdroj: hotelrotunda.sk
Obrázky: s láskavým súhlasom  hotelrotunda.sk, hotelnizke-tatry.sk, tlacovespravy.wordpress.com

 Comments are closed.