Bobová dráha vo Fun Park Žiarce

2894

Patríte medzi aktívnych ľudí, ktorých nebaví sedieť len na jednom mieste? Chcete si spraviť výlet, ktorý bude iný ako tie bežné výlety? Vyskúšajte bobovú dráhu vo Fun Park Žiarce a verte, že nudiť sa určite nebudete!

Množstvo zákrut i terénnych skokov

Horská bobová dráha vo Fun Park Žiarce patrí medzi ojedinelé dráhy na Slovensku. Poskytne vám príjemné prežitie voľného času a vy budete mať zážitok, na ktorý len tak nezabudnete. Ide o 1000 m dlhú atrakciu, ktorá má 16 zákrut a 6 terénnych skokov.  Okrem toho sa počas jazdy otvárajú i 2 rampy, cez ktoré táto trať prechádza. Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť je 45 km/hod. Je teda len na vás, či pôjdete rýchlo alebo pomaly, keďže si pomocou páky určujete svoje vlastné tempo.

Špičková zahraničná technológia umožňuje skvelý zážitok z jazdy po jednokoľajovej hliníkovej dráhe v špeciálne navrhnutých boboch, ktoré sú určené pre jednu alebo dve osoby. Nemusíte sa však báť, že je jazda nebezpečná alebo príliš rýchla. Zvládnu ju aj deti od 7 rokov a ako už bolo spomenuté, celý štýl jazdy si určujete vy sami.

Aká je cena za jazdu?

Bobová dráha je otvorená denne od 9:30 do 17:00, no len v prípade, že je pekné počasie (bez dažďa). Jedna jazda stojí 4 eurá, no pri kúpe viacerých jázd máte možnosť zľavy, čo sa už ozaj oplatí. Vychutnajte si krásu tatranskej prírody a užite si ju aj z iného uhla pohľadu. Vezmite svoje deti, rodičov či priateľov do Fun Park Žiarce a prežite jedinečný zážitok!

 

Zdroj: http://ziarce.sk/bobova-draha/
FOTO:  © Zsolt Biczó / Dollar Photo Club

 Comments are closed.