Ako vybrať párty stan?

2259

V jarnom obdobi začína spoza mrakov vykukovať hrejivé slniečko. Hoci slnečné lúče symbolizujú skorý príchod letného počasia, na ktoré sa po dlhej a mrazivej zime všetci tešia, nemali by ste podceňovať ochranu. Či už na záhradke chystáte rodinnú oslavu alebo grilovanie so svojimi priateľmi, mali by ste myslieť na zatienenie posedenia. V príjemnom tieni vydržíte po celý deň, bez toho aby ste si uhnali úpal. Veľkej popularite sa opäť začínajú tešiť párty stany, ktoré sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, farbách a kvalitách.

Existuje nepreberné množstvo párty stanov, pričom kľúčovým faktorom pri výbere je rozmer. Najmenší párty stan s rozmermi 2 x 2 metre je vhodný na zastrešenie posedenia maximálne pre štyri osoby. K väčším udalostiam sa hodí skôr rozmernejšie párty stany, a to aspoň 6 x 3 metrov. A ak vám ani taký rozmer nestačí, môžete jednotlivé stany stavať vedľa seba.

Nožnicová konštrukcia pre jednoduché rozkladanie

rychlorozkladaci-noznicovy-stan-3x4_5m-modry65Veľmi praktickým riešením je párty stan s nožnicovou konštrukciou. Vyznačuje sa vyššou stabilitou a dlhšou životnosťou. No ak hľadáte párty stan len na krátkodobé využitie, postačí vám aj klasická konštrukcia. Ale ak chcete investovať do kvality, nožnicový systém rozkladania je vhodnou voľbou.

V neposlednom rade sa zameriate na farebnosť párty stanu. Ani v tejto oblasti nie ste takmer obmedzení. Vybrať si môžete z pestrej palety farieb – od modrej, cez červenú, až po sivú. Niektoré rozkladacie stany majú odnímateľné bočné steny. A keď nasadíte tri bočné steny, môžete stan využiť aj ako predajný stánok. K výrobe plachty sa používajú kvalitné materiály, ktoré sú nepremokavé a odolné voči nepriaznivemu počasiu.

V tomto špecifickom segmente pôsobí spoločnosť Easy Tents s.r.o., ktorá párty stany ponúka vo svojom internetovom obchode expodom.sk. Svojim zákazníkom ponúka kompromis medzi cenou a kvalitou.Comments are closed.