Vráťte sa naspäť do detských čias!

2029
[supsystic-slider id=1 ]Chceli by ste sa opäť vrátiť do starých detských čias a zažiť nezabudnuteľnú zimnú sánkovačku? Samozrejme, že sa na každom sídlisku či v každej dedinke nachádza „kopec“, na ktorom sa každý rok deti dokážu poriadne vyblázniť, a to pokojne aj po celý deň. No vedeli by ste si predstaviť poriadnu rodinnú sánkovačku uprostred našich nádherných Tatier? Perfektné trate okolo stromov, zasneženej prírody a ďaleko od všetkých starostí a problémov, ktoré nás stretávajú denno-denne. Na svoje si prídu deti, rodičia, starí rodičia, priatelia či kolegovia z práce, veď predsa sánkovačka v Jasnej na Bielej Púti je určená pre každú vekovú kategóriu.

Večerná sánkovačka na Bielej Púti

Výhodou je, že sánky nemusíte „vláčiť“ až z domu, ale môžete si ich požičať priamo pri zjazdovke alebo v Tatry Motion. Pokiaľ sa vám nechce neustále šliapať hore kopcom, pokojne sa môžete na vrch kopca dostať sedačkovou lanovkou, ktorá je pre sánkarov počas dňa samozrejme k dispozícií. Vyblázniť sa môžete na kilometrov trati, ktorá je otvorená nielen počas dňa, ale i počas večerných hodín, a to až do 21:00. Tento nezabudnuteľný zážitok by ste počas tohtoročnej zimnej dovolenky nemali určite vynechať!

Štvorsedačková lanovka je vhodná takmer pre celú rodinu či partiu priateľov a ako už bolo spomenuté, môžete sa ňou vyviesť až na samotný kopec – Koliesko, odkiaľ sa môžete následne spustiť na sánkach. Ceny za požičanie saní sa počas dňa pohybujú okolo 10 eur a počas večeru je požičanie o polovicu lacnejšie, teda po 5 eur. Požičovňa sa nachádza na Bielej Púti, takže by ste ju mali bez problémov nájsť.

 

Zdroj: http://www.hotelnizke-tatry.sk/cs/nizke-tatry/sport-zabava-relax/lyzovani/nocni-sankovani.html

FOTO:  © mjaud / Dollar Photo ClubComments are closed.