Príďte sa zabaviť do Music Club Happy End

1899

Chceli by ste si spestriť vašu dovolenku v Jasnej? Žiadny problém!  Okrem množstva aquaparkov, lyžiarskych stredísk, turistických chodníčkov či iných skvelých a zábavných atrakcií môžete navštíviť jednu z najpopulárnejších diskoték v okolí. Music Club Happy End je stvorený nielen pre mladých, ale aj pre starších, ktorí milujú nočný život!

Najlepšia párty v Tatrách!

Tento klub je súčasťou rezortu Jasná Nízke Tatry, no veľkou výhodou je to, že je sprístupnený naozaj pre všetkých! Pokiaľ ste si spravili výlet smerom na Liptov, určite sem musíte prísť. Dvojpodlažná budova, jedinečný dizajn, galéria či VIP miestnosť – to všetko a ešte oveľa viac na vás čaká v Music Club Happy End. K dispozícií sú aj 3 bary, kde máte široký výber tých najlepších drinkov. Pokiaľ túžite potešiť niekoho z vašich blízkych a pripraviť mu tú najlepšiu rodinnú oslavu, pokojne ju môžete zrealizovať práve tu. Súkromné, firemné či spoločenské podujatia sa tu konajú skutočne často, veď kde inde by ste našli takýto skvelý priestor uprostred Tatier?

HappyEnd_29jan2011_207Každoročne sa tu konajú i vystúpenia tých najlepších DJ-ov a spevákov, kde sa stretne skupina skvelých ľudí, ktorí sa vedia baviť. Kvalitné zvukové vybavenie, perfektné osvetlenie či 3D technológia, ktorá sa postará o zaujímavý obraz počas párty vás presvedčia, že lepšie miesto na zábavu asi neexistuje. Vezmite svojich priateľov, rodinu či blízkych a ukončite svoju dovolenku vo veľkom štýle.

Ako sa sem dostanem?

Klub sa nachádza v Liptovskom Mikuláši, konkrétnejšie v Demänovskej Doline 72, takže pomocou GPS sa tu bez problémov dostanete. K dispozícií je i parkovisko pre autá, možnosť prepravy autobusom či nonstop taxi služba.

GPS: 48°58’18.07″N

19°34’59.2″E

 

Zdroj: http://happy-end.sk/

Obrázky: s láskavým súhlasom happy-end.sk

 

 Comments are closed.