Hor sa na bicykle!

1907

Príjemné letné počasie je pomaly, ale isto v nedohľadne, a práve to nás núti premýšľať nad tým, čo s peknými dňami. Prechádzky v okolí, výlety do hôr či cyklotúry sú len niektoré z aktivít, ktoré si môžete pokojne užiť v spoločnosti tých najbližších. Práve cyklistika je témou článku, keďže stále viac a viac ľudí uprednostňuje bicykel ako dopravný prostriedok. Čo však robiť v prípade, ak túžite po bláznivej a nepoznanej cyklotrase trebárs v Tatrách či dokonca v zahraničí? Určite siahnite po nosiči na bicykle, ktorý oceníte jednoznačne aj vy. Aké benefity tento praktický pomocník poskytuje?

Čo by ste mali vedieť pred kúpou nosiču na bicykle aj vy?

Nosič na bicykle Thule Velospace XT je výbornou voľbou predovšetkým pre rekreačných cyklistov, keďže sa môže používať na viacerých vozidlách, pretože prispôsobenie nosiču je nastaviteľné. Za zmienku stojí fakt, že nosiče sú ľahké, vysoko prenosné a ľahko skladovateľné v prípade, že vám ich stačí využiť len niekoľkokrát behom roka. Samozrejme nosič bicyklov Thule 926 i strešný box je bezpečný, a teda vám žiadnym spôsobom neprekáža v jazde a zároveň vaše bicykle či batožinu drží pevne za každých okolností, na akomkoľvek teréne. Treba mať však na pamäti, že nosiče bicyklov Yakima môžu byť obmedzené svojou nosnosťou (zvyčajne sú určené na maximálne dve až tri bicykle), pričom môžu brániť prístupu do kufra.

Cyklovozík pre tých najmenších pasažierov

Pre tých najmenších pasažierov túžiacich po jemnej dávke adrenalínu či pohodovej jazdy sú určené cyklovozíky, ktoré vďaka svojím vlastnostiam patria medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie spôsoby prepravy tých najmenších. Praktické „buggy“ kolieska umožňujú transformovať váš cyklovozík na športový kočík, pričom môžete využiť aj nastaviteľné odpruženie. Nastaviteľné sedačky, ktoré sa dajú polohovať, sú zárukou maximálneho komfortu, čo už rozhodne stojí za to!

 


Article Tags: · · · ·

Comments are closed.