Doprajte si jesenný teambuilding

2115

Organizujete teambuilding pre vašu firmu alebo team? Teambuildingy sú jedným z najlepších prostriedkov, ako sceliť rozpadajúci sa team alebo ako vyriešiť problémy na pracovisku na inej pôde. Pripravili sme pre vás zoznam najlepších jesenných teambuildingov.

Airsoft, Paintball, Laser Game

Všetky tieto tri hry sú pre teambuilding ako stvorené. Laser Game je však lepší v tom, že nebolí a ani sa neušpiníte. V laser game aréne sa zabavíte aj počas sychravej a chladnej jesene, no aj počas zimy. V lete vás zase poteší klimatizovaná hala.

Hry pre všetkých

Ak hľadáte teambuilding, kde sa zabaví každý, musia na ňom byť hry. Je úplne jedno, či máte zazmluvnený ping-pongový stôl, spoločenské hry, kolkáreň alebo motokáry. Na dobrom teambuildingu nemusí byť ani alkohol v prípade, že je postarané o dostatočný kultúrny program.

Wellness

Wellness pobyty sú tým pokojnejším typom teambuildingov, ktorý si väčšinou vyberá najviac firiem. Zaplatiť zamestnancom trojdňový pobyt v saunách a vírivkách, kde si pokojne pokecajú a oddýchnu? Tým nikdy nikoho nesklamete.

Pobyty v prírode

Horské turistiky, a v niektorých častiach aj lyžovačky sú pre tých, ktorí milujú hory. V teplejších krajinách je stále možnosť využiť napríklad splavovanie rozbúrených riek alebo paragliding. Nápadom sa medze nekladú.

Teamové hry

Vášho teamového ducha otestujú len teamové hry. Dohodnite si športový deň, kde si zahráte futbal, volejbal, basketbal alebo akýkoľvek iný teamový šport. Keď sa naučíte rozmýšľať ako teamový hráč na ihrisku, pôjde vám to aj na pracovisku.Comments are closed.