Ako zatočiť s erektilnou dysfunkciou?

1609

V súčasnej dobe trápi erektilná dysfunkcia, respektíve mužská impotencia až 52 % mužov vo vekovej skupine od štyridsiatich do sedemdesiatich rokov. A pritom až 70 % mužov s týmto intímnym problémom nevyhľadáva odbornú pomoc. Vznik erektilnej dysfunkcie má na svedomí celý rad príčin, medzi ktoré patrí stres, psychický blok, nadváha, zmena hladiny hormónov či rôzne ochorenia.

Ochorenia prostaty, cukrovka, neurologické a cievne ochorenia tiež ovplyvňujú intímny život muža. Hoci dlhodobé problémy s erekciou signalizujú, že niečo s organizmom nie je v poriadku, máloktorý muž sa rozhodne zveriť sa svojej partnerke. Zlyhanie v sexuálnom živote je pre mužov potupné, a preto sa radšej rozhodnú vzdať sa hrátok so svojou partnerkou. Ale to môže viesť až k úplnému zničeniu i dlhoročného partnerského vzťahu.

Erektilná dysfunkcia (impotencia), ktorá je jednou z najčastejších mužských chorôb, by sa dala v laickom slovníku charakterizovať ako neschopnosť dosiahnuť erekciu. A keď už dôjde k erekcii, muž ju neudrží príliš dlhú dobu. Niekedy nie je natoľko dostatočná, aby muž bol schopný preniknúť do ženy.

Staňte sa opäť posteľovým bohom

Výnimočné ťažkosti so stoporením penisu ešte nemusí znamenať erektilnú dysfunkciu. Občas sa môže stať, že vplyvom nadmerného stresu nemáte chuť na sex. Ale keď sa zlyhanie opakuje, potom je niečo zle. Nedostatočnému stoporeniu rozhodne neprospieva ani pitie alkoholu, fajčenie cigariet a celkovo zlý životný štýl.

Ak sa nechcete zveriť do rúk odborníkov kvôli svojmu studu, ponúka sa vám aj iné riešenie. Vyskúšať môžete voľne dostupné prostriedky na podporu erekcie. Existujú v podobe kapsúl, gélov s príchuťou alebo vo vode rozpustných šumivých tabliet. Veľmi obľúbený je preparát menom KAMAGRA, ktorý obsahuje látku Sildenafil. Slúži ako podpora erekcie u mužov. A tiež môže pomôcť k lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov u žien.

Autorské právo: olegdudko / 123RF Reklamní fotografieComments are closed.